Назад

Roksa

Це дійсно найсмачніші ребра!! Постояти 10+ хв у живій черзі - це того варте!

Julia

Були з друзями, прийшли поговорити, а потрапили в незрозумілу ситуацію: прийшов хлопець, сів до нас за столик, виявилося його шукають офіціанти, щоб відрубати краватку показово!!!! - попереджайте, нам цього не потрібно було взагалі!! Зіпсований вечір

Оля

Я не знаю, що робить ті ребра настільки смачними, але б відала немало грошей за рецепт))) Плюс, концепція закладу крута. Фаново, атмосферно і дуже смачно. Ціни теж нічого. За короткий час заклад став легендою міста.

Anastasia

Концепция заведения заключается в том , что отсутствуют столовые приборы и посуда! Все нужно кушать руками, благо все продумано, в зале имеется в достаточно количестве рукомойники и на каждом столе есть рулон салфеток. Ребра и вишневый компот на высшем уровне!

Natalia

Якщо хочеться ребер, то тільки сюди, навіть в Мяса та Справедливості не такі смачні ребра як тут! І соуси дуже смачні до ребер. Мінус тільки один - великі черги, але в межах 30-40 хв. ви вже будете замовляти найсмачніші реберця і картопельку зі шкварками!))

Станіслав

Круууутезний заклад! Шаленію від ваших реберець :D Чудова атмосфера, супер смачна їжа та файні ціни! Єдине, що напрягло останнього разу - жива музика. Музика була класна, але грали під самими вухами - як наслідок, спілкуватися було дуже важко.