Про проект

Rating Cafe - рейтинг закладів харчування, базований на суб'єктивному оцінюванні відвідувачів. Це не ринок, де можна купити рейтинг і бути вище всіх. У нас є принципи, яких ми дотримуємося.
Ми орієнтовані та спеціалізуємося тільки по закладах харчування. Вас не буде відволікати інформація іншого типу (готелі, сауни...), реклама нав'язливого характеру. Тому пошук на нашому сайті принесе для вас лише позитивні емоції.

Для відвідувачів

Ми пропонуємо актуальність та оновлення закладів, рекомендуємо лише перевірені ресторани/бари/кафе. У нас ви зможете здійснити пошук по найвибагливіших запитах, по додаткових послугах такі, як “Настільні ігри”, “Кальян”, “Дитяча кімната”, “Караоке” та багато іншого. Для тих хто шукає, де насолодитися будь-якою стравою, ми розробили пошук по меню, враховуючи назву страви та інгредієнти.

Для ресторанів

Ми надаємо безкоштовний доступ до особистого кабінету, де кожен зможе добавити один або декілька закладів. Заповнити профіль, галерею, а найголовніше меню.
Ми розробили його так, що відвідувач зможе шукати страви по назві або ж його інгредієнтах. Тому меню - це не документ і не картинка, а живий текст, який кожен може заповнити.
Також власник отримує аналітику відвідування його сторінки, доступ до контактів користувачів, можливість надсилати своїм підписниками події та акції.

Наша команда

Кожен член команди "Rating Cafe" є фахівцем у своїй галузі. Наш колективний досвід - те, що робить нас унікальними та винятковими. Ми щодня підтримуємо один одного для ефективної роботи та реалізації спільних ідей. Ми насолоджуємось нашою роботою, адже для отримання бажаних результатів, потрібно любити те, що робиш.

  • #Рокса
  • #Костя
  • #Стас
  • #Саня

Для кафе, ресторанів та барів

Як добавити заклад?

Щоб ваш заклад(-и) були на нашій платформі, зареєструйтеся та напишіть нам на пошту lviv@ratingcafe.com, вказавши такі дані: email зареєстрованого акаунта, ім'я власника, контактний номер, назва закладу та її адреса. У відповідь, після перевірки, ми надішлемо доступ до вашого особистого кабінету.

Меню.

Якщо у вас немає часу та зусиль заповняти меню, ми можемо вам допомогти.
Напишіть нам на пошту lviv@ratingcafe.com, для замовлення послуги.

Реклама від Rating Cafe

Ви можете:
- розмістити свій заклад у ТОПі
- виділити серед інших
- замовити рекламний блок

Для замовлення послуги, пишіть нам на пошту lviv@ratingcafe.com.